Pages

Bu Blogda Ara

5 Nisan 2016 Salı

Hello, Fat Cat!

Bu yazıma biraz üzücü bir haberle başlıyorum; geçen haftasonu gittiğim Gaziantep gezi fotoğraflarımı yanlışlıkla sildim! Gaziantep bloğunu yazamayacağım. Sırf yazı halinde sizinle paylaşabilirdim belki ama, sıkıcı bir post hazırlamak istemiyorum. Umarım bir daha giderim ve çektiğim fotoğrafları tekrar çekebilirim.
I am starting to this post with sad news; i deleted the photos of Gaziantep trip which i did last weekend by mistake! I wont be able to post the Gaziantep blog. Actually i could share the post without the photos with you, however i dont want to prepare the boring one. I hope i will go there again and take the same photos which i’ve taken. 


Moda’da güzel bir kahveci keşfettim. Özellikle adı dolayısıyla beni kendine çekti; Fat Cat! Logosu da kedi olduğu için, hemen içeri kendimi attım. Hava da güzel olduğu için, güneşlenen bahçesinde güzel kahvelerinden içtik.
I’ve discovered a pretty coffee shop at Moda. Especially with its name it attracted me; Fat Cat! As the logo of cafe was cat, I immediately blowed in. With an amazing sunny weather, we drank the coffee in its sun-drenched garden.Çalışanlarının da bir o kadar sıcak kanlı olması, mekanın güzel dekorasyonu ve güzel kahvesi kadar gönlümü kazanan durum oldu. 
Having the best and most amiable employees is the other thing which won my heart with, as much as the good decoration and good coffee.
Bu mekana uygun, kahvenizi içerken dinleyebileceğiniz güzel bir şarkı da burada.
Suitable for this spot, here is the great music which you can listen while drinking your coffee.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder