Pages

Bu Blogda Ara

26 Nisan 2016 Salı

Hey, Grandma!

Bana göre, Teşvikiye’nin incisi; Grandma Artisan Bakery. Ekşi mayalı ekmeklerinden, havuçlu, çikolatalı, meyveli tartlarına, sebzeli, mantarlı kişlerine kadar; çayının ve kahvenin yanında şenlik yapabileceğin bir kafe burası.
In my opinion, the pearl of Tesvikiye; Grandma Artisan Bakery. From its sourdough breads to its carrot, chocolate, fruit tarts, its veggie, mushroom quiches; this is the place where you can have stomach festival besides your coffee or tea.


Kapıdan girdiğiniz anda sizi bu muhteşem lezzetler sağlı sollu karşılıyor. Hangisini seçeceğinize karar vermeniz eminim sizin için de çok zor olacaktır.
As you walk into this cafe, these amazing tastes welcome you on both sides. I am totally sure it will be so hard for you to decide to choose one.
Fincan tabaklarınında bulunan Büyük Anne çizimi, mekanın simgesi olmuş durumda. Kahvesini de çok lezzetli bulduğum mekana benim daha çok havuçlu keki için ve ya vişneli-elmalı keki için gittiğimi itiraf etmeliyim.
The sketch of a grandma on saucers has become a sign of this cafe. I have to admit this, i go to this place which i find its coffee so delicious, more for its carrot cake or cherry-apple cake.
Dipnot: Benim gibi buranın tatlılarını çok seviyorsanız, bazı Sosa şubelerinden Grandma tatlılarına ulaşabilirsiniz. Örneğin ofistyken canım Grandma keki çektiği zaman, Kanyon Sosa’da soluğumu alıyorum, ve huzura eriyorum.
PS: If you love this place’s desserts like me, you can find them at some Sosa branches. For example, when i really desire to eat Grandma cakes at office, i get Kanyon Sosa in no time flat and find my peace.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder