Pages

Bu Blogda Ara

10 Mayıs 2016 Salı

Hudson Istanbul

En sevdiğim mekanlardan bir diğeri ile karşınızdayım; Hudson! Arnavutköy’de geçtiğimiz aylarda açılan bu güzel mekanın hem dekorasyonuyla, hem kokteylleriyle hem de menüsündeki farklı tatlarıyla aşk yaşıyorum. Artık Arnavutköy’ün balık restaurantlarından daha fazlasına ev sahipliği yapması beni daha mutlu ediyor.
I’m here with another spot that i love the most; Hudson! I’m having affair with the decoration, cocktails and various tastes on menu of this great spot opened in recent months in Arnavutkoy. Ever after, Arnavutkoy’s hostings of more than fish restaurants now makes me happier.

Yeşil ağırlıklı dekore edilmiş mekanın en sevdiğim kısmı, duvardaki yeşil taşlar ve siyah beyaz doğa resmi. Masaların tasarımı, yerlerin karolu olması mekanı çok instagrama uygun yapmış!
My favorite parts of this place which was decorated in mostly green are green stones on the wall and black and white nature painting. Design of tables and floor tiles make this place pretty insta-worthy!
Her gittiğim sefer menüden başka yiyecekler seçerek bir gün menüdeki herşeyi komple denemiş olmayı hedefliyorum; çünkü hepsi birbirinden harika! Başlangıçlardan, bruschetta (bildiğiniz gibi değil), karides bun, somon füme çok lezzetli! 
I aim at trying all tastes on the menu with choosing different ones every time i go there; because every course is amazing from each other! From the starters, bruschetta (not like you know), shrimp bun and smoked salmon are quite delicious!

Kinoalı keçi peynirli salatasını ve levrek ızgarasını şiddetle tavsiye ediyorum. Özellikle bir de levreğin yanında gelen pancar püresi oldukça lezzetliydi.
I strongly recommend goat cheese quinoa salads and grilled sea bass. Especially mashed red beet which comes with the sea bass was pretty delicious.

Dipnot: Akşamlar için mutlaka rezervasyon yaptırın.
PS: You should make reservation for dinner. 


1 yorum :

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, blogunuzu tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2016 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web : http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel : +90212 330 9707

  Bloglar Yarışıyor, Hemen Şimdi Siz de Katılabilirsiniz


  YanıtlaSil