Pages

Bu Blogda Ara

24 Mayıs 2016 Salı

Tamirane

Eskiden Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde yer alan bu mekan, artık Maslak’ta Uniq Istanbul’da. Benim için bu yeni yeri çok daha güzel. Çünkü ulaşımı oldukça kolay ve Maslak’ın ormanlığına, yeşilliğine bakan terasıyla oldukça ferah ve iç açıcı. İTÜ Maslak metro istasyonundan Uniq’e olan ücretsiz servisler ile ve ya 10 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. 
This spot which was formerly located at Bilgi University, Santral Campus now is located at Uniq Istanbul, Maslak. For me, this new place is better. Because, transportation is pretty easy and so spacious, pleasing with the terrace looking through the green of Maslak. You can reach here by the free shuttles from ITU Maslak metro station or 10 minutes walking.


Haftaiçleri 16.00-19.30 arası tüm alkollü içeceklerde olan %20 indirim ile başlattıkları ‘Traffic is Not My Business’ isimli happy hour düzeni ise mekana gitme hevesini arttıracağa benziyor. En azından benim için öyle oluyor. Özellikle, Great Gatsby kokteylleri beni cezbeden kısım sanırım. 
‘Traffic is Not My Business’ named happy hour organisation which is started with %20 discount on every alcoholic drinks on weekdays between 16.00-19.30 seem to elevate the excitement of people to come here. At least it helps for me. Especially, Great Gatsby cocktails are the parts that attracts me.
Menüde çeşit çeşit lezzetlerin olmasından dolayı kimsenin yiyeceğini seçerken sıkıntıya gireceğini düşünmüyorum. Herkes için bir lezzet bulunan bu menüde, sokak lezzetlerine de ayrı bir yer verilmiş. Falafelden, balık ekmeğe kadar tüm sokak lezzetlerinin olması hareketli bir mutfak yaratmış, ben de  bunu çok sevdim!
I don’t think that people won’t have difficulty to choose what to have, because of the various flavor options on the menu. Street food is also given place to this menü which includes flavors for anyone. From falafel to fish sandwich, having all street food types created a colorful cuisine, and i totally love this!
Haftasonları da gerçekleşen konserler ve etkinlikler ile yaz akşamlarımızı burada geçirmek isteyeceğimiz bir mekan olmaya başladığı kesin. 
It is obvious that here has become a spot where we will want to spend our summer nights with the events and concerts at weekends.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder